PAV AFFILIATED PROBUS CLUBS. 

As at July 2021

     
       

Member Club Details PAV ( C ) Combined; (L) Ladies; (M) Men

   
       

CLUB

MEETING PLACE

DAY

TIME

Alexandra (L)

RSL

3rd Thursday

10.00am

Altona ( C )

Altona Sports Club

3rd Wednesday

10.00am

Altona North ( C )

Brooklyn Comm. Hall

3rd Wednesday

10.00am

Andersons Inlet ( C )

Inverloch RSL

3rd Wednesday

10.00am

Ararat ( C )

St Andrews Hall

2nd Thursday

10.00am

Ararat (L)

Ararat West Uniting Church

3rd Thursday

10.00am

Auburn ( C )

Nth Balwyn Bowls Club

1st Monday

10.00am

Avondale Heights ( C )

Nancy Kirchner Centre

3rd Wednesday

9.30am

Bacchus Marsh (L)

Uniting Church Hall

1st Thursday

10.00am

Bairnsdale ( C )

Bowling Club

2nd Wednesday

10.00am

Ballarat Begonia City ( C )

Wendouree Football Club

3rd Tuesday

9.45am

Ballarat Central ( C )

Central Wendouree Bowling Club

2nd Tuesday

9.45am

Ballarat Eureka( C )

Ballarat Golf Club

2nd Tuesday

10.00am

Ballarat (L)

City Oval Bowling Club

4th Thursday

10.00am

Ballarat New Generation ( C )

Central Wendouree Bowling Club

3rd Tuesday

10.00am

Ballarat North ( C )

Ballarat Golf Club

4th Wednesday

10.00am

Ballarat South ( C )

Ballarat Masonic Centre

2nd Tuesday

9.45am

Ballarat West ( C )

Cooinda Centre

4th Wednesday

10.00am

Balnarring ( C )

Balnarring Hall

3rd Friday

10.00am

Balnarring (L)

Balnarring Hall

4th Wednesday

10.00am

Balwyn Central ( C )

Balwyn Baptist Church

3rd Thursday

9.30am

Bannockburn ( C )

Presbyterian Church Hall

1st Monday

10.00am

Banyule ( C )

Watsonia RSL

3rd Friday

10.00am

Barook Koondrook ( C )

Senior Citizens Rooms

2nd Tuesday

10.00am

Bayside ( C )

Milanos Hotel

1st Monday

10.00am

Barwon Valley Belmont ( C )

Geelong Masonic Centre

1st Thursday

10.00am

Beaconsfield ( C )

Neighbourhood Centre

3rd Wednesday

10.00am

Beaufort ( C )

Community Centre

2nd Monday

10.00am

Beaumaris (M)

Sandringham Club

3rd Tuesday

10.00am

Belgrave ( C (

Tecoma Uniting Church

2nd Thursday

10.00am

Bellarine (L)

St James Church Hall

3rd Monday

10.00am

Belmont ( C )

Belmont Masonic Centre

1st Monday

10.00am

Benalla Rose ( C )

Benalla Bowls Club

3rd Thursday

10.00am

Bendigo ( C )

Masonic Centre

3rd Wednesday

10.00am

Bendigo (L)

Bendigo District RSL Club

3rd Wednesday

10.00am

Bentleigh ( C )

Bentleigh RSL

2nd Thursday

10.30am

Bentleigh East ( C )

The Bentleigh Club

2nd Tuesday

9.45am

Berwick Central ( C )

The Old Cheese Factory

3rd Tuesday

9.45am

Berwick Village ( C )

St Andrews Hall

4th Monday

10.00am

Bittern ( C )

The Hub Community Centre

2nd Thursday

9.30am

Blackburn Bellbird ( C )

Australian Unity Hall

2nd Friday

10.00am

Blackburn Central ( C )

Manchester Unity Hall

2nd Thursday

10.00am

Blackburn South ( C )

Whitehorse Cultural Centre

1st Wednesday

10.00am

Blackburn South ( C )

The Avenue Uniting Church

3rd Tuesday

10.00am

Blackburn South Inala ( C )

Inala Retirement Village

4th Wednesday

1.15pm

Blackburn Lake (L)

Manchester Unity Hall

1st Thursday

10.00am

Boort & Districts ( C )

Resource & Information Centre

1st Friday

10.00am

Brighton Beach ( C )

Milano’s Hotel

3rd Wednesday

10.00am

Brighton Central ( C )

Milano’s Tavern

1st Thursday

10.00am

Broadford ( C )

Broadford Bowling Club

2nd Monday

10.00am

Bulleen Heights ( C )

Bulleen Baptist Church

2nd Monday

10.00am

Bunyip Garfield ( C )

Garfield Community Centre

1st Tuesday

10.00am

Burwood East ( C )

Uniting Church Hall

1st Monday

10.00am

Camperdown ( C )

Commercial Hotel

3rd Monday

10.00am

Carrum Downs ( C )

Sands Hotel

2nd Wednesday

10.00am

Casey ( C )

RSL Hall

2nd Tuesday

9.45am

Cerberus ( C )

Beaumaris Motor Yacht Squadron

3rd Tuesday

10.00am

Charlton ( C )

Charlton Shire Hall

2nd Friday

10.00am

Chatham ( C )

Salvation Army Citadel

1st Wednesday

10.00am

Chelsea ( C )

Chelsea Activity Hub

2nd Wednesday

10.00am

Cheltenham (L)

Mentone RSL

2nd Thursday

10.30am

Chisholm ( C )

Mt Waverley Youth Centre

3rd Monday

10.00am

Clifton Springs/Drysdale ( C )

Clifton Springs Golf Club

2nd Monday

10.00am

Cobden ( C )

Cobden Civic Hall

2nd Tuesday

10.00am

Cobram Barooga ( C )

Senior Citizens Rooms

1st Monday

10.00am

Cohuna ( C )

Community Centre

2nd Monday

10.00am

Colac Otway ( C )

City Bowls Club

3rd Monday

9.45am

Colac (M)

City Bowls Club

1st Monday

9.30am

Coleraine ( C )

Uniting Church Hall

1st Wednesday

10.00am

Corinella & Districts ( C )

Coronet Bay Community Hall

1st Wednesday

10.00am

Cowes ( C )

Nobbies Centre

3rd Monday

10.00am

Craigieburn ( C )

Craigieburn Sporting Club

2nd Monday

10.00am

Cranbourne (L)

Amstel Golf Club

1st Thursday

10.00am

Creswick ( C )

St Andrews Hall

1st Tuesday

10.00am

Croydon Park ( C )

Dorset Gardens Hotel

3rd Tuesday

10.00am

Dandenong (L)

Dandenong Club

1st Monday

10.00am

Daylesford ( C )

Daylesford Bowling Club

3rd Tuesday

10.00am

Deer Park ( C )

The Club

2nd Wednesday

10.00am

Dingley Central ( C )

Kingswood Golf Club

1st Monday

10.00am

Dingley Village ( C )

Dingley Sports & Recreation Club

1st Thursday

10.00am

Donald (C )

Senior Citizens Rooms

1st Friday

10.00am

Doncaster Central (L)

The Ted Ajani Centre

1st Monday

10.00am

Donvale Central ( C )

East Doncaster Baptist Church

3rd Tuesday

9.45am

Donvale Hill ( C )

East Doncaster Baptist Church

1st Tuesday

10.00am

Donvale Tunstall ( C )

East Doncaster Baptist Church

2nd Tuesday

10.00am

Doreen ( C )

Laurimar Community Centre

1st Wednesday

1.00pm

Dromana Bay ( C )

Dromana Community Hall

3rd Wednesday

9.30am

Dromana Valley ( C )

Dromana Community Hall

3rd Thursday

9.30am

Drouin ( C )

Royal Hotel

4th Friday

9.30am

Drouin Hills ( C )

Anglican Church Hall

1st Friday

9.45am

Drysdale (L)

Drysdale Football Club

4th Monday

10.00am

Dunolly & Districts ( C )

Senior Citizens Rooms

3rd Thursday

10.00am

Eaglehawk ( C )

Rotary Hall

2nd Monday

10.00am

East Malvern ( C )

East Malvern Uniting Centre

1st Wednesday

10.00am

Echuca/Moama & Districts ( C )

Rich River Golf Club Resort

4th Monday

10.00am

Echuca/Moama Twin Rivers ( C )

Echuca Workers & Services Club

1st Monday

10.00am

Edithvale ( C )

Longbeach RSL

4th Thursday

10.00am

Emerald District ( C )

Emerald RSL

3rd Monday

10.00am

Essendon Central ( C )

Essendon Football Club

3rd Monday

10.00am

Fawkner-Merlynston ( C )

Fawkner Bowling Club

1st Monday

10.00am

Flinders ( C )

Flinders Civic Centre

1st Wednesday

9.30am

Footscray (M)

Rec West Footscray Centre

3rd Tuesday

10.00am

Foster & Districts ( C )

Foster War Memorial Arts Centre

1st Monday

10.00am

Frankston (L)

Community of Christ Hall

2nd Thursday

10.00am

Geelong Central ( C )

Geelong RSL

3rd Friday

9.45am

Geelong East ( C )

East Geelong Uniting Church

3rd Monday

10.00am

Gisborne ( C )

Gisborne Masonic Centre

4th Thursday

10.00am

Gladstone Park ( C )

Good Shepherd Parish Hall

1st Wednesday

9.45am

Glen Eira ( C )

Bentleigh Club

4th Friday

10.00am

Glen Waverley ( C )

Junior Youth Centre

2nd Wednesday

10.00am

Glenferrie ( C )

Balwyn Community Centre

3rd Friday

10.00am

Glenroy ( C )

Glenroy RSL

2nd Wednesday

10.00am

Glenroy (L)

Cromwell St Hall

1st Wednesday

10.00am

Golden Square ( C )

Abundant Life Centre

3rd Thursday

9.30am

Greenhills ( C )

Greensborough RSL

4th Monday

10.00am

Greensborough ( C )

Greensborough RSL

1st Monday

10.00am

Greenwood ( C )

Watsonia RSL

2nd Friday

10.00am

Grimshaw ( C )

Watsonia Community Hall

4th Friday

10.00am

Grovedale East (L)

Uniting Church Hall

4th Monday

10.00am

Grovedale (M)

Grovedale Uniting Church

2nd Tuesday

2.00pm

Hamilton ( C )

Baptist Church Hall Grey St

1st Tuesday

10.00am

Hamilton (M)

Hamilton Bowling Club

1st Monday

10.00am

Hamilton (L)

Senior Citizens Rooms

1st Monday

10.00am

Hamlyn Heights ( C )

St Albans church

2nd Tuesday

10.00am

Hastings ( C )

Hastings Club

1st Monday

10.00am

Hawthorn Glen ( C )

Camberwell Uniting Church Hall

2nd Friday

10.00am

Healesville (M)

St Bridget’s Catholic Church Hall

3rd Thursday

9.30am

Heathmont (L)

Heathmont Bowls Club

1st Monday

2.00pm

Hopetoun ( C )

Southern Mallee Co-op Parish Hall

1st Monday

10.00am

Hoppers Crossing (L)

Hotel 520

2nd Wednesday

10.00am

Hoppers Crossing (M)

Hoppers Club

3rd Wednesday

9.30am

Horsham ( C )

Horsham RSL

4th Tuesday

10.00am

Horsham East (L)

Horsham RSL

1st Monday

10.00am

Inverloch ( C )

Warrawee Senior Citizens Club

1st Thursday

10.00am

Irymple (L)

Mildura RSL

1st Wednesday

10.00am

Jacksons Creek ( C )

Sunbury Football Club

2nd Monday

10.00am

Kangaroo Flat ( C )

St Mary's Complex

2nd Wednesday

9.45am

Kaniva ( C )

Kaniva Bowling Club

2nd Thursday

10.00am

Kardinia ( C )

Masonic Hall

1st Wednesday

9.45am

Keilor ( C )

Keilor Hotel

3rd Monday

10.00am

Keilor East ( C )

Keilor Hotel

2nd Monday

10.00am

Kerang ( C )

Kerang Memorial Hall

1st Tuesday

9.30am

Kew ( C )

Phyllis Hore Room

4th Thursday

10.30am

Keysborough ( C )

Resurrection Parish

1st Thursday

10.00am

Kilmore & District ( C )

Kilmore Golf Club

3rd Monday

10.00am

Kingsbury ( C )

Kingsbury Bowls Club

1st Monday

10.00am

Kingston Heath (L)

Heatherton Football Club

3rd Thursday

10.00am

Knox ( C )

The Stamford Hotel

1st Tuesday

10.00am

Knoxfield (L)

Waverley Golf Club

4th Monday

9.45am

Kyabram ( C )

Kyabram Club

1st Monday

10.15am

Korumburra ( C )

Showgrounds

2nd Monday

9.45am

Kyneton ( C )

Kyneton Bowling Club

1st Wednesday

9.30am

Lakes Entrance-Cunninghame ( C )

Lakes Entrance Motel

1st Monday

10.00am

Langwarrin (L)

Langwarrin Community Centre

1st Thursday

10.00am

Latrobe (L)

Traralgon Tennis Club

4th Monday

10.00am

Laverton ( C )

The Hub Community Centre

4th Monday

10.00am

Leongatha ( C )

Dakers Centre

3rd Monday

10.00am

Leopold ( C )

Leopold Sportsman’s Club

2nd Monday

9.30am

Leopold Gateway ( C )

Leopold Sportsman’s Club

4th Monday

9.30am

Lilydale (L)

Lilydale Lake Community Room

1st Tuesday

10.00am

Maffra (M)

Senior Citizens Rooms

2nd Tuesday

9.45am

Maffra (L)

Senior Citizens Rooms

3rd Monday

10.00am

Maling ( C )

Conochie Hall

2nd Wednesday

9.40am

Manningham ( C )

Bulleen Baptist Church

4th Tuesday

10.00am

Maroondah ( C )

Dorset Gardens Hotel

3rd Friday

9.45am

Maryborough (L)

Maryborough Highland Society Club

1st Monday

10.00am

Maryborough (C )

Maryborough Highland Society Club

1st Tuesday

10.00am

Maryvale ( C )

Morwell RSL

3rd Thursday

10.00am

Melbourne Bearbrass ( C )

The Library at The Dock

2nd Tuesday

10.00am

Melbourne North ( C )

Waterloo Cup Hotel

4th Tuesday

10.30am

Melton (L)

Melton Country Club

2nd Wednesday

10.00am

Melton (M)

Christ Church Melton

1st Tuesday

9.45am

Melton Valley (L)

Melton Country Club

2nd Tuesday

10.00am

Mentone ( C )

Mentone Bowling Club

4th Wednesday

9.30am

Mernda ( C )

Mernda Village community Centre

4th Monday

10.00am

Middle Brighton ( C )

Milano’s Hotel

2nd Wednesday

10.00am

Minyip ( C )

Minyip Memorial Hall

1st Wednesday

10.00am

Mitcham Nunawading ( C )

Whitehorse Civic  Centre

2nd Tuesday

10.00am

Mitchell River Bairnsdale ( C )

Bairnsdale Bowls Club

3rd Wednesday

10.00am

Moe ( C )

Moe Golf Club

3rd Wednesday

10.00am

Monash ( C )

Mt Waverley Centre

1st Friday

10.00am

Mont Albert ( C )

Box Hill RSL

2nd Friday

10.00am

Montmorency-Petrie Park ( C )

Montmorency RSL

3rd Wednesday

10.00am

Montrose & District ( C )

Montrose Town Centre

3rd Wednesday

9.45am

Moonee Valley (L)

Windy Hill Venue

1st Wednesday

10.00am

Moorleigh ( C )

Coatesville Bowling Club

4th Wednesday

10.00am

Mooroolbark ( C )

St Margaret's Uniting Church

2nd Wednesday

10.00am

Mooroopna ( C )

Mooroopna Bowls Club

1st Monday

10.00am

Mt Eliza Central ( C )

Village Uniting Church

4th Friday

9.30am

Mt Eliza Village (L)

Village Uniting Church

1st Monday

10.00am

Mt Martha (M)

Mt Martha House

2nd Tuesday

9.30am

Mt Martha (L)

Mt Martha House

1st Wednesday

10.00am

Mt Martha Valley ( C )

Dromana Community Hall

2nd Thursday

9.30am

Mt Waverley ( C )

Mt Waverley Community Centre

1st Friday

10.00am

Mt Waverley

Waverley Masonic Centre

3rd Thursday

10.00am

Murtoa ( C )

Railway Hotel

3rd Friday

10.00am

Narre Warren ( C )

Brentwood Park Neighbourhood House

3rd Tuesday

10.30am

Newborough ( C )

Moe Hotel

1st Monday

10.00am

Newcomb ( C )

East Geelong Uniting Church

3rd Wednesday

10.00am

Nhill ( C )

Nhill Uniting Church Hall

2nd Wednesday

10.00am

Nillumbik ( C )

Bridges Restaurant

2nd Wednesday

9.45am

Noble Park ( C )

Club Noble

1st Monday

10.00am

North Balwyn ( C )

Greythorn Hub

2nd Tuesday

10.00am

North Balwyn Heights ( C )

Baptist Church Hall

1st Monday

10.00am

Notting Hill ( C )

Waverley RSL

1st Monday

10.00am

Numurkah (L)

Senior Citizens Rooms

3rd Monday

10.00am

Oakleigh (L)

South Oakleigh Bowling Club

2nd Monday

10.00am

Ocean Grove ( C )

Shell Road Pavilion

4th Monday

10.00am

Ocean Grove on Barwon ( C )

St Peter's Church Hall

3rd Wednesday

10.00am

Ocean Grove Surfside ( C )

Ocean Grove Bowling Club

3rd Monday

10.30am

Olinda ( C )

Olinda Community House

3rd Monday

10.30am

Orbost ( C )

Club Hotel

3rd Thursday

10.00am

Osborne (L)

Mt Martha House

3rd Tuesday

9.30am

Pakenham ( C )

Deep Creek Golf Club

1st Friday

10.00am

Pakenham Central ( C )

Deep Creek Golf Club

2nd Thursday

10.30am

Pakenham East ( C )

Pakenham Golf Club

3rd Wednesday

10.00am

Parktone ( C )

Mordialloc Football Club

1st Wednesday

10.00am

Pascoe Vale ( C )

Pascoe Vale Uniting Church

3rd Thursday

10.00am

Patterson Lakes ( C )

Patterson Lakes Community Centre

1st Wednesday

9.30am

Paynesville ( C )

Gippsland Lakes Yacht Club

4th Wednesday

10.00am

Phillip Island ( C )

Anzac Room RSL

4th Wednesday

10.00am

Pinewood ( C )

Mt Waverley Youth Centre

2nd Thursday

10.00am

Plenty ( C )

Greensborough RSL

2nd Thursday

10.00am

Port Melbourne ( C )

Port Melbourne Neighbourhood House

4th Friday

10.30am

Portarlington Bayview ( C )

Portarlington Golf Club

3rd Wednesday

10.00am

Portland Harbour ( C )

Portland Football Club

3rd Tuesday

9.30am

Portland (L)

Portland Football Club

1st Tuesday

9.30am

Preston ( C )

Preston & Northcote Angling Club

3rd Monday

10.00am

Queenscliff ( C )

Gill Hall

1st Monday

9.45am

Redcliff’s ( C )

The Redcliff’s Club

2nd Thursday

10.00am

Reservoir ( C )

East Reservoir Community Centre

4th Monday

10.00am

Ricketts Point ( C )

Cheltenham Golf Club

2nd Wednesday

10.30am

Ringwood Clocktower ( C )

Dorset Gardens Hotel

3rd Wednesday

9.30am

Ringwood East (L)

Senior Citizens Rooms

2nd Friday

9.30am

Ringwood Lake ( C )

H. E. Parker Pavilion

3rd Monday

10.00am

Rochester ( C )

Rochester Bowls Club

1st Monday

10.00am

Romsey Lancefield ( C )

St Mary's Catholic Church

4th Thursday

10.00am

Rosanna (L)

St Andrews Anglican Church Hall

2nd Wednesday

9.45am

Rowville Lysterfield ( C )

The Stamford Hotel

1st Friday

10.00am

Rupanyup ( C )

Commercial Hotel

2nd Friday

10.00am

Rye (L)

Blairgowrie Community Hall

3rd Monday

9.30am

Safety Beach ( C )

Dromana Community Hall

1st Tuesday

10.00am

Sanctuary Lakes-Point Cook ( C )

Sanctuary Lakes Resort

1st Thursday

10.00am

Sandbelt (L)

Bentleigh RSL

1st Monday

10.30am

Sandown ( C )

Club Noble

2nd Monday

10.00am

Sandy Bay ( C )

Sandringham Yacht Club

3rd Tuesday

10.00am

San Remo ( C )

Newhaven Public Hall

2nd Monday

10.00am

Seaford ( C )

King Close Community centre

2nd Thursday

9.45am

Seaholm ( C )

Altona Sports Club

2nd Wednesday

10.00am

Seville ( C )

St James Church Hall

1st Thursday

1.30pm

Seymour ( C )

Seymour Elderly Citizens Hall

3rd Tuesday

10.00am

Somerville ( C )

St Andrews Hall

3rd Wednesday

9.45am

Sorrento ( C )

Blairgowrie Community Hall

3rd Thursday

10.00am

South Morang ( C )

Riverside Community Centre

3rd Tuesday

2.00pm

Southern Peninsula (M)

Blairgowrie Community Hall

2nd Monday

10.00am

Spring Gulley ( C )

Bendigo Club

4th Thursday

10.00am

Stawell Gold Reef (L)

Stawell Harness Racing Club

1st Tuesday

10.00am

St Arnaud ( C )

Masonic Hall

1st Wednesday

10.00am

St Arnaud Kara Kara ( C )

Masonic Hall

2nd Wednesday

10.00am

St Helena ( C )

Greensborough RSL

3rd Monday

10.00am

St Kilda ( C )

Elsternwick Park Sports Club

1st Monday

10.00am

St Leonards ( C )

St Leonards Bowling Club

4th Monday

10.00am

Strathdale ( C )

Bendigo Club

4th Wednesday

10.00am

Strathfieldsaye ( C )

Strathfieldsaye Uniting Church

2nd Thursday

10.00am

Strathmore ( C )

Essendon Football Club Windy Hill

3rd Monday

9.45am

Studfield Wantirna ( C )

Knox Fishing & Boating Club Rooms

2nd Tuesday

10.00am

Sunbury ( C )

Lions Community Centre

1st Friday

10.00am

Sunbury (M)

Sunbury Football Club

1st Wednesday

9.50am

Surrey Hills (M)

St Aidan's Uniting church

1st Thursday

10.00am

Swan Bay (L)

Point Lonsdale Bowls Club

2nd Monday

10.00am

Swan Hill ( C )

Swan Hill Club

2nd Tuesday

10.00am

Syndal ( C )

Monash Community Centre

4th Friday

10.00am

Syndal (L)

Mt Waverley Youth Centre

4th Thursday

10.00am

Tatura ( C )

Commercial Hotel

4th Thursday

10.00am

Taylors Lakes ( C )

Taylors Lakes Hotel

4th Monday

10.00am

Templestowe Central ( C )

Templestowe Leisure Centre

2nd Wednesday

10.00am

Timboon & District ( C )

Timboon Golf Club

1st Monday

10.00am

Toorak (M)

Toorak Heroes Club

4th Tuesday

9.45am

Torquay (L)

Senior Citizens Rooms

3rd Monday

10.00am

Torquay Zeally Bay ( C )

Torquay Football Club

4th Wednesday

10.00am

Trafalgar & District ( C )

Trafalgar Park Bowls club

1st Thursday

10.00am

Traralgon (M)

Traralgon Tennis Centre

3rd Thursday

10.00am

Traralgon ( C )

Traralgon Tennis Centre

3rd Monday

10.00am

Tunstall ( C )

Uniting Church Hall

4th Friday

10.00am

Upper Yarra ( C )

Yarra Junction Bowling Club

1st Wednesday

9.30am

Vermont South (L)

Horticultural Centre

4th Wednesday

10.00am

Wantirna Heights ( C )

Knox Fishing & Boating Club Rooms

1st Wednesday

10.00am

Warracknabeal (L)

Warracknabeal Fire Brigade

1st Friday

10.00am

Warragul Baw Baw ( C )

Masonic Hall

2nd Tuesday

9.45am

Warragul Ranges ( C )

Warragul Country Club

4th Thursday

10.00am

Warragul Tarago ( C )

Warragul Country Club

3rd Wednesday

9.45am

Warringal Heidelberg (L)

Old Shire Hall

3rd Monday

9.45am

Watsonia ( C )

Watsonia RSL

1st Friday

10.00am

Waurn Ponds ( C )

Waurn Ponds Hotel

4th Wednesday

10.00am

Waurn Ponds Deakin ( C )

Waurn Ponds Hotel

1st Monday

10.00am

Waverley (L)

Mt Waverley Youth Centre

1st Wednesday

10.00am

Waverley (M)

Mt Waverley Youth Centre

1st Thursday

10.00am

Waverley Central (L)

Masonic Hall

2nd Thursday

10.00am

Waverley City (L)

Glen Waverley Uniting Church

2nd Wednesday

10.00am

Waverley Gardens ( C )

27 Rupert Dve Mulgrave

Last Tuesday

9.45am

Wendouree ( C )

Webbcona Bowls Club

3rd Tuesday

10.00am

Werribee (M)

Werribee Bowls Club

4th Monday

10.00am

Wheelers Hill ( C )

Village Green Hotel

3rd Friday

10.00am

Wheelers Hill (L)

Cumberland View Retirement Village

3rd Monday

10.00am

Wheelers Hill Combined

Stamford Hotel

2nd Friday

10.00am

White Hills ( C )

Football, Cricket & Netball Club

4th Tuesday

10.00am

Whitehorse ( C )

Horticultural Centre

1st Monday

10.00am

Whittlesea ( C )

Whittlesea Bowls Club

1st Monday

9.30am

Williamstown (L)

Williamstown Bowling Club

4th Monday

10.00am

Williamstown ( C )

Williamstown RSL

1st Tuesday

9.45am

Williamstown Point Gellibrand (L)

Williamstown RSL

3rd Monday

10.00am

Winchelsea & District ( C )

Winchelsea Bowls Club

1st Monday

10.00am

Wonthaggi & District ( C )

Wonthaggi Golf Club

3rd Tuesday

9.45am

Woodend & District ( C )

Woodend Community Centre

1st Thursday

10.00am

Woodlands of Sunbury (L)

Sunbury Bowling Club

4th Monday

10.00am

Woorayl ( C )

Dakers Centre

1st Monday

10.00am

Wyndham (L)

Italian Social Club

1st Wednesday

10.00am

Wyndham ( C )

Kelly Park Hall

2nd Tuesday

1.30pm

Yarram ( C )

Yarram Presbyterian Church Hall

4th Wednesday

10.00am

Yea ( C )

RSL Club Rooms

1st Thursday

10.00am

       

For more information go to Probus South Pacific Ltd.